Sipariş süreci nasıl işler?

Ürünler kişiye özel hazırlanır ve paketlenir. İstenilen ürün çeşidine göre çizim ve tasarım süreci en az 7 gün olarak belirlenmiştir. Siparişlerinizi bu sebeple en az bir hafta önceden kesinleştirmeniz beklenir. Özel tasarım pasta, kurabiyelerde ve sipariş adedine bağlı olarak bu süre 7 ila 15 gün arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sol üst köşedeki “Sipariş Ver !” butonundan veya iletişim bölümünden benimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Web sitemizden beğendiğiniz bir ürünü seçebilir veya tasarım bir pasta hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

En az veya en çok kaç tane sipariş verebilirim?

Pasta Kurabiye ve cupcake’ler en az 10 kişilik hazırlanmaktadır. Özel kutu ve ambalajlarında sunulur. 2 Katlı bir pasta için minimum kişi sayısı 25’ tir.

Ödeme için nasıl bir yol izleyeceğim?

Ürünler kişiye özel hazırlandıklarından, ödemenin yarısı sipariş netleştiğinde, ödemenin diğer yarısı sipariş bitmeden olacak şekilde, banka havalesi ile kabul edilmektedir.

Kargo ile gönderim yapabiliyor musunuz?

‘Pasta’ ve cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Bizzat İnönü Bostanlı Karşıyaka adresimizden elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir.

Aklına Takılan Başka Şeyler Mi Var?

Seni ” Sıkça Sorulan Sorular ” sayfasına bekliyoruz.