DR OETKER TADIM GÜNLÜĞÜ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Ürünlerini kalite kontrol ettikten sonra işin en son halkasında tadım için, şeflerle ve gurme diyebileceğimiz pek çok kişinin fikrini almak üzere fabrikasına konuk eden bir firma Dr Oetker. O yüzden severek kullandığımı çevreme de tavsiye ettiğim bir marka olduğunu söyleyebilirim.

Ben de yine böyle bir günde öncülüğünü ettiğim grubumun olmasını sevinçle bekledim. Çünkü her zaman tadıma gitsem de bu sefer kendi seçtiğim ve belirlediğim bir grubun da bana eşlik edebileceğini belirterek bana güvendiklerini ve çalışmaktan keyif aldıklarını söylediler. Bu şahaneydi. İşinizi iyi yaptığınızda ödüllendirilmek paha biçilemez bir his.

Uzunca bir süre düşündükten sonra benimle tadıma eşlik edecek bir grup belirlemek çok kolay olur diye düşündüm. Ama isimleri belirleyip yazdıktan sonra sosyal medya hesaplarını incelediğimde pek çok eleme yapmak zorunda kaldım. 2 gün boyunca aralıksız çalıştım diyebilirim. Aslında aralarında katılmasını istediğim güzel hesaplar olmasına rağmen saat ve günlerin uymaması nedeniyle içlerinden elemek zorunda kaldığım insanlar da oldu. Ve nihayet bir kadro oluşturdum. Kimler mi var? @iremicem @hakanie, makyaj ve life style youtuber ve blogger olmasına karşın mekan gezgini güzel insan @nazlimuge,  Royal icing eğitiminde tanıştığım Norveç’ te 20 yıl geçirdikten sonra evlenip İzmir’ e gelen ve birbirinden lezzetli pastalarıyla damakları şenlendiren siparişleri şip şak hazırlayan @emineincesoyaydin @ayseagabeyogludayi @nilumilu @pinarpelik

Alabildiğine yağmur yağıyor… Günün ardından, dönüş yolunda bir taksi çevirdim. Arka koltukta bir sürü çiçek. Ön koltuğa koysan ya şunları dedim (tabii içimden). Bindim. Neyse zaman geçmeden ön koltuğa aktardı hepsini. İçlerinden birini çıkartıp gününüz kutlu olsun dedi taksici (çiçek o çiçek yani temsili filan değil)… Şaşkınlığım sevincime karıştı… Ardından sucuk gibi halde eve geldim. Kapıyı çalar çalmaz elinde bir havlu ve saç kurutma makinası ile karşılayan kocam. İyi ki Kadınım dedim yine Sonra diğer ayağımı uzattım ve dedim ki bu kurulanmamış : )

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ müz KUTLU OLSUN,

Sevgiyle,

Ayça

 

.